NAŚWIETLACZ SOLARNY LED LINE 10W 1080LM 4000K

Więcej widoków

NAŚWIETLACZ SOLARNY LED LINE 10W 1080LM 4000K

Naświetlacz solarny LED line® 10W 1080lm - mocne światło dla Twojej posesji, bez żadnych przewodów
Łatwe w montażu urządzenie z detekcją ruchu, 3 noce pracy na jednym ładowaniu, mocne światło 1080lm bez żadnych przewodów – to wszystko zyskujesz, kupując naświetlacz solarny LED line®. Naświetlacz solarny LED line® to rozwiązanie, oparte na połączeniu ekologii z ekonomią. Zastosowany w naświetlaczu solarnym panel fotowoltaiczny pozwala przekształcać energię słoneczną w energię elektryczną, skutecznie obniżając koszty i chroniąc środowisko. 

Naświetlacz solarny LED line® ma wiele zalet. Oto najważniejsze: 


Darmowe światło = oszczędności
Naświetlacz solarny LED line® nie wymaga zasilania kosztowną energią elektryczną. Do zasilania tego typu lampy wykorzystywane jest ogniwo fotowoltaiczne, sprzężone z wymiennymi akumulatorami litowo-jonowymi, które gwarantują nieustanną pracę przez kilkanaście godzin od pełnego naładowania oraz zapewniają stały poziom jasności przez cały czas świecenia oprawy.  

Wydajność = perfekcyjnie oświetlona przestrzeń
Wykorzystując energię słoneczną, naświetlacz solarny LED line® emituje silny  strumień światła 1080lm. Urządzenie wyposażone jest w energooszczędne diody LED o bardzo wysokiej wydajności świetlnej – ponad 100 lm/W. Po pełnym naładowaniu pracuje wydajnie przez trzy noce bez dostępu do światła słonecznego.  

IP65 = bezpieczeństwo użytkowania 
Stopień ochrony oprawy IP65 gwarantuje wodoszczelność i niezawodną pracę naświetlacza LED line® w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. Naświetlacz solarny LED line®  został stworzony  do pracy w trudnych warunkach. Pracuje wydajnie w temperaturze od -15°C do +45°C.

Detekcja ruchu i zmierzchu = światło, jakiego potrzebujesz
Naświetlacz solarny LED line® jest wyposażony w: dwa czujniki ruchu, które odpowiadają za szeroki obszar detekcji 180˚ oraz zintegrowany z panelem fotowoltaicznym czujnik zmierzchu, którym można sterować wybierając jeden z trzech trybów pracy naświetlacza. Urządzenie emituje światło tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz.  

Brak okablowania = wygoda
Naświetlacz solarny LED line® nie wymaga doprowadzenia zasilania sieciowego, jest więc dobrym rozwiązaniem w miejscach gdzie doprowadzenie przewodów jest  szczególnie utrudnione lub niemożliwe. Za pomocą naświetlacza solarnego efektywnie oświetlisz plac budowy, kemping, posesję, bramę wjazdową, itp.  


Nieskomplikowana konstrukcja = łatwość montażu
Naświetlacz wystarczy rozpakować i zainstalować w wybranym miejscu. Wspornik oprawy obraca się w płaszczyźnie 360°. W zestawie znajduje się także uchwyt, który umożliwia zamontowanie lampy solarnej na słupie latarni, lub pionowej barierce.  


Naświetlacz solarny LED line® = ekologia
Energia elektryczna pozyskiwana z panelu słonecznego jest tzw. odnawialną energią elektryczną. Jest to istotny fakt dla osób dbających o środowisko. Stosując rozwiązania solarne, dbamy o środowisko i oszczędzamy na rachunkach za energię elektryczną. Dzięki nowoczesnej, solarnej oprawie oświetleniowej LED line® korzystasz z darmowej, ekologicznej energii słonecznej.

Opis

Szczegóły

Temperatura barwy światła::
4000K
Moc:
10W
Barwa światła::
biała dzienna
Strumień świetlny::
1080 lm
Napięcie zasilania::
bateria 3,7V
Kąt świecenia::
90°
Wskaźnik oddawania barw::
>80
Wymiary (dł. x szer. x wys.)::
300*215*35mm
Żywotność::
25000 h
Stopień ochrony IP::
IP65
Waga z opakowaniem::
1800 g
Ilość cykli włącz/wyłącz::
50000
Czas nagrzewania lampy do 60%::
1 s
Współczynnik strumienia świetlnego po 30 000 h świecenia::
30 %
Współczynnik mocy lampy::
nie dotyczy – zasilanie z baterii
Czas zapłonu::
<0,5 s
Opakowanie zbiorcze::
4 szt
Materiał obudowy::
plastik
Współpraca ze ściemniaczem::
NIE
Układ zasilający:
bateria 3,7V 8000mAh
 
 
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Jednostka miary sztukę
długość 1 m
Recenzje

Recenzje klientów 1 item(s)

sprzęt na plus
Atrakcyjna cena i łatwa obsługa Recenzje wg Marcin / (Dodano 25.02.2019)

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.