Patchcord LC/SC 9/125 DUPLEX 100m

Więcej widoków

Patchcord LC/SC 9/125 DUPLEX 100m
Patchcord światłowodowy jest produkowany z jednomodowego, dupleksowego kabla światłowodowego, w konstrukcji ścisłej tuby, zakończonego złączami LC/PC i SC/PC.
Opis

Szczegóły

Patchcord światłowodowy jest produkowany z jednomodowego, dupleksowego kabla światłowodowego, w konstrukcji ścisłej tuby, zakończonego złączami LC/PC i SC/PC. Złącze SC jest najbardziej popularnym złączem zatrzaskowym typu push-pull z ferrulą o średnicy 2,5mm. Prostokątny przekrój poprzeczny umożliwia stosowanie w panelach z dużą gęstością upakowania portów. Złącze LC jest złączem zatrzaskowym typu push-pull z ferrulą 1,25mm, będącym zminiaturyzowaną wersją złacza SC. W wersji duplex ma te same wymiary co pojedyncze złącze SC. Patchcordy światłowodowe cechują się bardzo niskimi stratami wtrąceniowymi oraz odbiciowymi. Są wykonane w oparciu o włókno G.652.D o obniżonym piku wodnym, zgodnie ze standardami IEC oraz Telcordia GR326-CORE. Restrykcyjna kontrola jakości w trakcie całego procesu produkcyjnego zapewnia powtarzalność parametrów i długą, niezawodną pracę.

Cechy produktu:

  • Niska tłumienność wtrąceniowa
  • Niskie straty odbiciowe
  • Stabilność parametrów mechanicznych
  • Wysoka jakość wykonania
  • Zastosowania: sieci danych, LAN, FTTX, CATV
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

długość 100
typ transmisji jednomodowe
długość 5 m
typ złącza LC, SC
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.