Patchcord SC/SC 9/125 DUPLEX 20m

Więcej widoków

Patchcord SC/SC 9/125 DUPLEX 20m
Patchcord światłowodowy jest produkowany z jednomodowego, dupleksowego kabla światłowodowego, w konstrukcji ścisłej tuby, zakończonego złączami SC/PC.
Opis

Szczegóły

Patchcord światłowodowy jest produkowany z jednomodowego, dupleksowego kabla światłowodowego, w konstrukcji ścisłej tuby, zakończonego złączami SC/PC. Złącze SC jest najbardziej popularnym złączem zatrzaskowym typu push-pull z ferrulą o średnicy 2,5mm. Prostokątny przekrój poprzeczny umożliwia stosowanie w panelach z dużą gęstością upakowania portów. Patchcordy światłowodowe cechują się bardzo niskimi stratami wtrąceniowymi oraz odbiciowymi. Są wykonane w oparciu o włókno G.652.D o obniżonym piku wodnym, zgodnie ze standardami IEC oraz Telcordia GR326-CORE. Restrykcyjna kontrola jakości w trakcie całego procesu produkcyjnego zapewnia powtarzalność parametrów i długą, niezawodną pracę.

Cechy produktu:

  • Niska tłumienność wtrąceniowa
  • Niskie straty odbiciowe
  • Stabilność parametrów mechanicznych
  • Wysoka jakość wykonania
  • Zastosowania: sieci danych, LAN, FTTX, CATV
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

typ transmisji jednomodowe
długość 20 m
typ złącza SC
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.