Tester kamer CCTV SecuriTEST IP R171000,, IDEAL Networks

Tester kamer CCTV SecuriTEST IP R171000,, IDEAL Networks

-Podłączenie kamery (Podłącz kamerę do testera za pomocą portów: RJ45,BNC lub Wi-Fi).
-Zasilanie kamery (Zasilanie kamery za pomocą:PoE (bateria testera lub podłączenie do sieci), DC 12V /2A (bateria testera).
- Identyfikacja Kamery i Logowanie (Automatyczna konfiguracja sieci i połączenie z kamerami IP).
-Ustawienia kamery (Kompleksowe opcje konfiguracji, takie jak ustawianie ostrości, AIM, ustawienia PTZ, ustawienia sieciowe (IP), ustawienia wideo).
-Dokumentacja (Twórz raporty z obrazami,statystykami i ustawieniami kamery.
-Wysyłanie raportów (Wysyłaj raporty z miejsca pracy za pomocą poczty e-mail lub preferowanej witryny do udostępniania plików.

Opis

Szczegóły

Tester kamer CCTV SecuriTEST IP R171000,, IDEAL Networks

SecuriTEST IP to tester dedykowany do systemów cyfrowychkamer IP, HD coax i analogowych kamer CCTV, doskonałydo sprawdzania instalacji i rozwiązywania problemów.Jest jedynym testerem na rynku, który zasila, konfiguruje idokumentuje jednocześnie, zwiększa produktywność pracy.
Dostarcza zasilanie do kamer przez PoE/PoE + (Powerover Ethernet) lub poprzez standardowe zasilanie 12V DCza pomocą wewnętrznego akumulatora Li-Ion, eliminując
potrzebę stosowania zewnętrznych źródeł zasilania.Funkcja QuickIP ™ umożliwia początkującym instalatorom,którzy nie są ekspertami od sieci, szybkie i łatwe łączenie
się z kamerami.Tworzy profesjonale raporty z testów, zawierające zrzuty z ekranu, do weryfikacji czy zadanie zostało wykonane pomyślnie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Jednostka miary sztukę
długość 1 m
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.