Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

    Dane kontaktowe

    Nazwa firmy
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    NIP
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Imię i nazwisko
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Numer telefonu
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres mail
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Uwagi

    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

    • Media konwerter WDM  TP-Link MC111CS
    • Media konwerter WDM  TP-Link MC111CS

    Media konwerter WDM TP-Link MC111CS

    Producent: Tp-link
    Zastosowanie

    - Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
    - Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
    - Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu

    Media konwerter MC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych.
    Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1550nm, a odbiera o długości fali 1310nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1310nm, natomiast odbierać o długości fali 1550nm.
    Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC111CS jest konwerter MC112CS.

    Konwerter MC111CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X).


    MEDIA KONWERTER I MODUŁ

    Standardy i protokoły:
    - IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Podstawowe funkcje:
    - Technologia WDM
    - Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX
    - Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
    - Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
    - Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału spowodowane błędami połączeń
    - Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
    Porty:
    - 1 port SC/UPC 100M
    - 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
    Długość fali:
    - 1550nm Tx/1310nm Rx
    WDM TX:
    - 1550nm
    WDM RX:
    - 1310nm
    Kabel sieciowy 10BASE-T:
    - Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
    - Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
    Kabel sieciowy 100BASE-T:
    - Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
    - Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
    Kabel sieciowy 100BASE-FX:
    - Światłowód jednomodowy
    Wskaźniki diod:
    - PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
    Wymiary:
    - 94,5*73,0*27,0 mm
    Zasilanie:
    - Zasilacz zewnętrzny
    Maksymalny pobór mocy:
    - 2,49W
    Certyfikaty:
    - FCC, CE, RoHS
    Środowisko pracy:
    - Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
    - Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
    - Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
    - Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

    Parametry techniczne:
    Oznaczenie:
    Uwaga Kabel Optotelekomunikacyjny
    Porty:
    1 x SC / 1 x RJ45

    Masz pytanie do tego produktu?

    Napisz do nas, nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie.Napisz do nas
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel