Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

  Dane kontaktowe

  Nazwa firmy
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  NIP
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Imię i nazwisko
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Numer telefonu
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres mail
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Uwagi

  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

  NETGEAR

  ( ilość produktów: 132 )

  O NETGEAR

  W NETGEAR, przekształcamy pomysły w innowacyjne produkty sieciowe, zapewniające łączność między ludźmi, zasilające nasz biznes nową energią i wprowadzające postęp w naszym życiu. Nasze rozwiązania to łatwe w stosowaniu, potężnie i inteligentne narzędzia. Zaprojektowane właśnie dla Ciebie.

  Dla Twojego domu

  NETGEAR daje szansę posiadanie najbardziej inteligentnego domu w okolicy, wyposażonego w najszybszą technologię sieciowej komunikacji. Nasz asortyment przyjaznych w obsłudze produktów pozwala częściej organizować wieczory filmowe, przeglądać prawie wszystko na tablecie bez buforowania, włączać się do domowej sieci ze smartfonu oraz przechowywać i chronić utrwalone w obiektywie rodzinne pamiątki. Począwszy od najbardziej zaawansowanej, bezprzewodowej łączności internetowej, a skończywszy na niespotykanej szybkości transmisji, zdalnym monitorowaniu obrazów wideo z naszego domu i rozwiązaniach pamięciowych, system domowej sieci NETGEAR oferuje wymaganą szybkość, zakres i wydajność, zawsze wtedy kiedy jest potrzebna. W NETGEAR koncentrujemy nasze działania na optymalizacji połączeń, a naszym celem jest zaoferowanie płynności internetowych połączeń, tak aby nasz Klient mógł spokojnie rozsiąść się w swoim fotelu, zrelaksować, jak i zrealizować dużo więcej.

  Dla biznesu

  W działalności gospodarczej zaufanie jest podstawą wszystkiego. A w rozwiązaniach sieciowych, zagadnienie to staje się szczególnie priorytetowe.  Niezależnie od tego, czy jest to mała firma
  z dużymi marzeniami czy średnia organizacja, gotowa do uczynienia kolejnego kroku, niezbędne jest pełne bezpieczeństwo w dostępie do danych i koncepcji, połączeń do zdalnych lokalizacji oraz udostępnianie pracownikom potrzebnych do pracy narzędzi. W NETGEAR oferujemy rozwiązania sieciowe i ich zabezpieczenia bez kosztów i złożoności, typowych dla nadętych projektów informatycznych. Nasz asortyment zaawansowanych, niezawodnych w działaniu i finansowo przystępnych produktów oferuje dodatkowo łatwość ich instalacji i konserwacji.  
  Dostarczamy rozwiązania, na których można polegać, a dzięki nim, właściciel firmy może poświęcać więcej czasu na to, co jest najważniejsze – jej wzrost i rozwój.

  Dla operatorów

  Zadowolenie i lojalność klientów są dla biznesu kluczowym elementem. W NETGEAR, jesteśmy całkowicie oddani idei sukcesu firm naszych Klientów. Dlatego właśnie dostarczamy narzędzia i rozwiązania, które są im najbardziej potrzebne i które gwarantują łączność, produktywność i satysfakcję zarówno na poziomie ich gospodarstw domowych jak i biznesowych klientów. Zachęcamy do nawiązania partnerskiej współpracy z firmą NETGEAR w zakresie domowej łączności, domowych zasobów multimedialnych, bezpieczeństwa i automatyzacji oraz bezprzewodowych rozwiązań. Zwracamy uwagę na szczegóły, które są dla naszych Klientów istotne, oferując im rozwiązania indywidualnie przystosowane, rentowne i skalowalne, a co najważniejsze, przyczyniające się do zwiększenia wydajności i rentowności ich przedsiębiorstw.

  pixel