Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

    Dane kontaktowe

    Nazwa firmy
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    NIP
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Imię i nazwisko
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Numer telefonu
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres mail
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Uwagi

    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

    • Pigtail MM SC/UPC 50/125 OM3 2m

    Pigtail MM SC/UPC 50/125 OM3 2m

    Zastosowanie

    Wielomodowy pigtail światłowodowy to odcinek kabla światłowodowego o długości 2m, zakończonego złączem SC/UPC.

    Wielomodowy pigtail światłowodowy to odcinek kabla światłowodowego o długości 2m, zakończonego złączem SC/UPC. SC jest najbardziej popularnym złączem zatrzaskowym typu push-pull z ferrulą o średnicy 2,5mm. Prostokątny przekrój poprzeczny umożliwia stosowanie w panelach z dużą gęstością upakowania portów. Pigtail jest wykonany zgodnie ze standardami IEC oraz Telcordia GR-326-CORE. Cechuje się niską tłumiennością, wysoką reflektancją oraz zastosowaniem ferruli bardzo wysokiej jakości. Restrykcyjna kontrola jakości w trakcie całego procesu produkcyjnego zapewnia bardzo dobre parametry transmisyjne oraz ich pełną powtarzalność.

    Cechy produktu:

    • niska tłumienność
    • wysoka reflektancja
    • ferrula wysokiej jakości
    • zgodność z RoHS
    • zastosowanie w sieciach LAN, WAN, telekomunikacyjnych, CCTV, FTTH
    Parametry techniczne:
    Rozmiar:
    0m x 0m x 0m
    Typ złącza:
    6

    Masz pytanie do tego produktu?

    Napisz do nas, nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie.Napisz do nas
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel