Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

    Dane kontaktowe

    Nazwa firmy
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    NIP
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Imię i nazwisko
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Numer telefonu
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres mail
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Uwagi

    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

    • Moduł  światłowodowy Zyxel SFP-1000T GbE Fiber Transceiver
    • Moduł  światłowodowy Zyxel SFP-1000T GbE Fiber Transceiver
    • Moduł  światłowodowy Zyxel SFP-1000T GbE Fiber Transceiver

    Moduł światłowodowy Zyxel SFP-1000T GbE Fiber Transceiver

    • SFP-BX1310-10-D and SFP-BX1490-10-D are must used in pairs.
    Producent: ZyXel
    Zastosowanie

    Pełna specyfikacja

    Karta katalogowa

    Gigabit SFPSFP-1000TSFP-SX-DSFP-LX-10-DSFP-BX1310
    -10-D*1SFP-BX1490
    -10-D*1SFP-LHX1310
    -40-DSFP-ZX-80-DConnectorRJ-45LCLCLCLCLCLCWavelength-850 nm1310 nm1310 nm(TX)
    1490 nm(RX)1490 nm(TX)
    1310 nm(RX)1310 nm1550 nmMax Transmission
    Distance0.1 km/109 yd0.55 km/ 601 yd10 km/10936 yd10 km/10936 yd10 km/10936 yd40 km/43744 yd80 km/87488 ydOptical Fiber TypeMulti ModeMulti ModeSingle ModeSingle ModeSingle ModeSingle ModeSingle Mode

     

    Korzyści

    Konstrukcja, która gwarantuje kompatybilność

    Gama wkładek SFP Zyxel, jest zgodna ze standardami przemysłowymi. Dzięki temu, zapewnia kompatybilność z przełącznikami innych producentów, bez ograniczeń narzucanych przez zastrzeżone technologie.

    Kompleksowa oferta dla różnych typów połączeń

    Szeroka gama produktów Zyxel w technologii Fast, Gigabit i 10 Gigabit oraz Direct Attached Cable 1M / 3M, pozwala w bardzo prosty sposób podłączyć wybrane urządzenia do sieci, w celu zwiększenia zasięgu.

    Konstrukcja umożliwiająca wymianę w czasie pracy, ułatwia konserwację sieci

    Niezależna konstrukcja wkładki, zapewnia najwyższą elastyczność obsługi sieci. Wkładki można w razie potrzeby dowolnie dodawać, a modernizację infrastruktury lub naprawę nadajnika czy odbiornika, można łatwo wykonać, po prostu zastępując konkretny moduł, a nie wymieniając całe urządzenie.

    Dwukierunkowe nadajniki optymalizują wykorzystanie istniejącej instalacji światłowodowej

    Tradycyjna sieć światłowodowa wymaga dwóch włókien światłowodu do komunikacji, w której jedno jest zarezerwowane do wysyłania sygnałów, a drugie do odbierania. Z drugiej strony, dwukierunkowe nadajniki o dwóch różnych długościach fal, mogą nawiązywać łączność poprzez jedno włókno, wykorzystując dwie oddzielne długości fal optycznych: jedna odbiera, a druga nadaje sygnał. Zdolność przesyłową można natychmiast rozszerzyć bez dodatkowych kosztów związanych z dokładaniem nowego włókna.

    Obsługa interfejsu cyfrowej diagnostyki (DDMI) SFP zwiększa możliwości zarządzania

    Ulepszony, cyfrowy interfejs umożliwia połączenie w czasie rzeczywistym pomiędzy przełącznikiem, a nadajnikiem SFP. Dzięki temu, urządzenie może uzyskać dostęp do parametrów operacyjnych w łączu światłowodowym. Obejmuje to funkcje cyfrowe, takie jak programowe sterowanie i monitorowanie sygnałów wejścia / wyjścia SFP.
    Funkcjonalność DDMI umożliwia obsługę cyfrowych alarmów i ostrzeżeń, a także zapewnia firmie proaktywność w zakresie prewencyjnej konserwacji sieci oraz ciągłości jej działania.

    Monitorowanie DDMI:

    • Temperatura
    • Zasilanie
    • Wysyłany prąd polaryzacji
    • Moc nadajnika
    • Moc odbiornika
    Wszystkie powyższe funkcje obejmują alarmy i ostrzeżenia.

     

    Masz pytanie do tego produktu?

    Napisz do nas, nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie.Napisz do nas
    Zapytaj o produkt

    Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

    Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

    Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel