Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

  Dane kontaktowe

  Nazwa firmy
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  NIP
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Imię i nazwisko
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Numer telefonu
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres mail
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Uwagi

  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

  •  Sygnalizator głosowy SG-Wgw

  Sygnalizator głosowy SG-Wgw

  • sygnalizator głosowy przeznaczony dla szerokiego obszaru zastosowań, zarówno do systemów sygnalizacji włamania, automatyki oraz aplikacji, w których wymagany jest nietypowy sygnał ostrzegawczy, którego nie obejmują żadne wzorce.
  Producent: W2
  Zastosowanie

  Przeznaczenie:

  Sygnalizator głosowy SG-Wgw jest sygnalizatorem uniwersalnym przeznaczonym dla szerokiego obszaru zastosowań. SG-Wgw może być instalowany w: systemach sygnalizacji włamania, automatyki oraz aplikacjach, w których wymagany jest nietypowy sygnał ostrzegawczy. Sygnalizator SG-Wgw montuje się wewnątrz budynków.

  Opis konstrukcji:

  Sygnalizator głosowy SG-Wgw wykonany jest z tworzywa sztucznego, standardowo koloru białego. Sygnalizator umożliwia odtwarzanie do sześciu komunikatów słownych o łącznym czasie trwania 65 s. Opcjonalnie komunikat słowny może być uzupełniony akustycznym sygnałem ostrzegawczym o czasie trwania do 60 s. Jako źródło dźwięku zastosowano głośnik.

  Wczytywanie odtwarzanych komunikatów odbywa się z karty SD do wewnętrznej pamięci urządzenia. Sygnalizator posiada także wejście TRIG służące do wyzwalania komunikatu. Realizuje ono również funkcję wejścia adresującego lub wyciszającego sygnalizatora (w zależności od konfiguracji). Konfiguracji sygnalizatora dokonuje się przy pomocy programu konfiguracyjnego “SG”. Opcjonalnie sygnalizator wyposażony jest w element antysabotażowy utrudniający usunięcie urządzenia.
  Sygnalizator głosowy SG-Wgw współpracuje z sygnalizatorami „powtarzającymi” SG-Wgws, jest to szczególnie przydatne w przypadku nagłaśniania długich korytarzy lub większych obiektów.

  Możliwości oferowane przez sygnalizator SG-Wgw:

  Sygnalizator głosowy SG-Wgw oferuje użytkownikowi możliwość odtwarzania do sześciu komunikatów słownych (w zależności od konfiguracji) wraz z akustycznym sygnałem ostrzegawczym (1 z 33 wzorów). Programowanie sekwencji odbywa się niezależnie. Na rysunku poniżej przedstawiono sekwencję pracy sygnalizatora. Za pomocą programu konfiguracyjnego „SG” użytkownik definiuje czasy: akustycznego sygnału ostrzegawczego, pauzy 1, komunikatu głosowego, pauzy 2.

  Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji wejście TRIG (aktywne po podaniu masy). W zależności od konfiguracji może ono pracować jako wejście: wyzwalające komunikat, wyciszające komunikat lub dodatkowe wejście adresowe. W przypadku liczby komunikatów od 1 do 3 wejście TRIG może pracować jako wejście wyzwalające lub wyciszające (konfiguracja w programie „SG”), natomiast w przypadku sześciu komunikatów wejście TRIG pracuje jako dodatkowe wejście adresowe. Wykorzystanie wejścia TRIG jako wejścia wyciszającego, stan aktywny na wejściu (chwilowe lub ciągłe zwarcie do masy) wycisza sygnalizator jak również całą sieć podłączoną do niego.

  Sygnalizator posiada umieszczony w pokrywie potencjometr służący do regulacji natężenia dźwięku oraz diodę LED sygnalizującą proces kopiowania dźwięku z karty SD do pamięci wewnętrznej sygnalizatora.

   

  Dane techniczne:

  Typ sygnalizatora akustyczny, głosowy
  Napięcie zasilania +10..32 V DC
  Zakres napięcia na wejściu TRIG 0..32 V DC
  Pobór prądu w stanie działania 12 V DC <260 mA

   

  24 V DC <125 mA

  Natężenie dźwięku w odległości 1 m >85 dB
  Zakres temperatur pracy -10°C ÷ +55°C
  Stopień ochrony zapewniony przez obudowę IP21C
  Max. przekrój przewodu 2,5 mm²
  Masa ~320 g
  Wymiary Ø 114×66 mm

  Masz pytanie do tego produktu?

  Napisz do nas, nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie.Napisz do nas
  Zapytaj o produkt

  Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

  Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
  pixel