Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

  Dane kontaktowe

  Nazwa firmy
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  NIP
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Imię i nazwisko
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Numer telefonu
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres mail
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Uwagi

  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

  • WYŁĄCZNIK SYGNAŁU DŹWIĘKOWEGO WSD-1

  WYŁĄCZNIK SYGNAŁU DŹWIĘKOWEGO WSD-1

  • Wyłącznik przeznaczony jest do współpracy z sygnalizatorami serii SA-K, SA-KN oraz sygnalizatorami SAOZ-Pk2, głosowymi SG-Pgw2. Zadaniem wyłącznika jest wyłączenie sygnału akustycznego pochodzącego z wyżej wymienionych sygnalizatorów.
  Producent: W2
  Zastosowanie

  Przeznaczenie:

  Wyłącznik sygnału dźwiękowego WSD-1 współpracuje z sygnalizatorami serii SA-K, SA-KN, sygnalizatorem zewnętrznym SAOZ-Pk2 oraz głosowym SG-Pgw2. Zadaniem wyłącznika jest wyłączenie sygnału akustycznego pochodzącego z wyżej wymienionych sygnalizatorów. Pozostawia on aktywny sygnał optyczny (w przypadku sygnalizatorów akustyczno-optycznych). W przypadku sygnalizatorów SA-K5, SA-K6, SA-K7  zastosowanie jednego wyłącznika WSD-1 umożliwia wyłączenie tylko jednego sygnalizatora. W przypadku sygnalizatorów serii SA-K5N oraz SA-K7N, SAOZ-Pk2 w zależności od miejsca podłączenia wyłącznika WSD-1 można wyłączyć zarówno lokalnie jeden sygnalizator (wyłącznik WSD-1 podłączony do sygnalizatora “slave”) lub całą sieć sygnalizatorów (wyłącznik WSD-1 podłączony do sygnalizatora “master”). Wyłącznik sygnału dźwiękowego WSD-1 stosuje się w systemach sygnalizacji pożaru, w celu ułatwienia prowadzenia akcji ewakuacyjnej.

  Opis konstrukcji:

  Wyłącznik składa się z obudowy z tworzywa sztucznego z klawiszem monostabilnym. W klawiszu umieszczono element sygnalizacyjny w postaci diody LED. Przewody z sygnalizatora dołącza się do zacisków umieszczonych na płytce drukowanej wyłącznika. Wyłącznik montowany jest do ściany dwoma wkrętami. Pojawienie się sygnału alarmowego w centrali sygnalizacji pożarowej, powoduje wysterowanie podłączonego do niej sygnalizatora serii SA-K, SA-KN, sygnalizatora SG-Pgw2 lub SAOZ-Pk2. Sygnał akustyczny sygnalizatora można wyłączyć poprzez naciśnięcie klawisza wyłącznika WSD-1. Fakt ten sygnalizuje pulsująca dioda LED. Dioda pulsuje tak długo, dopóki sygnał alarmowy z centralki sygnalizacji pożarowej nie zniknie w wyniku kasowania stanu alarmowania centralki. Ponowne pojawienie się sygnału alarmowego z centralki spowoduje ponowne zadziałanie odpowiednich sygnalizatorów.

  Dane techniczne:

  Napięcie zasilania 16-32,5 V DC
  Pobór prądu w stanie spoczynku 0 mA
  Pobór prądu w stanie działania ~15 mA
  Stopień ochrony zapewniony przez obudowę IP40
  Wymiary 80x65x50 mm

   

  Masz pytanie do tego produktu?

  Napisz do nas, nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie.Napisz do nas
  Zapytaj o produkt

  Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

  Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

  Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
  pixel