Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

    Dane kontaktowe

    Nazwa firmy
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    NIP
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Imię i nazwisko
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Numer telefonu
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres mail
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Uwagi

    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

    •  R&M PACHCORD KROSOWY DUPLEX LC-PC GRADE Bm / LC-PC GRADE Bm MULTIMODOWY OM4 ECA POWŁOKA (LSZH) 1M

    R&M PACHCORD KROSOWY DUPLEX LC-PC GRADE Bm / LC-PC GRADE Bm MULTIMODOWY OM4 ECA POWŁOKA (LSZH) 1M

    • Złącze kolor beżowy
    • Rodzaj włókna MM 50/125 OM4
    • Kabel F8 2,0x4,1 mm turkusowy
    • Nr Katalogowy:R802250
    Zastosowanie

    Opis


    Patchcord polaryzacja A-B

    Długość kabla 1m

    Kolor turkusowy

    Rodzaj światłowodu wielomodowy (MM)

    Płaszcz zewnętrzny FRLSZH

    Bezhalogenowy

    środek zmniejszający palność

    Patchcord Duplex

    Rodzaj włókna OM4

    Średnica włókna 50/125 µm

    Liczba złączy (A,B) 1

    Typ złącza (A,B) LC-duplex

    Kolor złącza (A,B) beżowy

    Kolor dźwigni (A,B) turkusowy/aqua

    Kodowanie dźwigni/ramki (A,B) Kolor

    Klasa strat odbiciowych RL (A,B) 3

    Klasa tłumienia IL (A,B) Bm

    Złącze klasy złącza

    Klasyfikacja RKO Eca

    Standardowe złącze LC

    wg. zgodnie z IEC 61754-20

    Masz pytanie do tego produktu?

    Napisz do nas, nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie.Napisz do nas
    Zapytaj o produkt

    Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

    Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

    Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel