Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

  Dane kontaktowe

  Nazwa firmy
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  NIP
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Imię i nazwisko
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Numer telefonu
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres mail
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Uwagi

  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

  • Puszka blatowo-podłogowa do montażu gniazd standardu 45x45 oraz gniazd keystone
  • Puszka blatowo-podłogowa do montażu gniazd standardu 45x45 oraz gniazd keystone

  Puszka blatowo-podłogowa do montażu gniazd standardu 45x45 oraz gniazd keystone

  • Szerokie zastosowanie puszki umożliwia montaż zarówno w blatach (biurka, stoły itp.), podłogach technicznych, jak również podłogach wylewanych (w komplecie dodatkowe elementy do podłóg wylewanych i wpusty do rur).
  Producent: Emiter
  Zastosowanie
  Puszka blatowo-podłogowa do montażu gniazd standardu 45x45 oraz gniazd keystone

  Puszka blatowo-podłogowa z ramką do instalacji osprzętu 22,5x45 lub 45x45 (gniazda elektryczne, teleinformatyczne) oraz gniazd standardu keystone.
  Możliwość stosowania puszki zarówno w blatach (biurka, stoły itp.), podłogach technicznych, jak również podłogach wylewanych (w komplecie dodatkowe elementy do podłóg wylewanych i wpusty do rur).
  Pojemność puszki 4 moduły podwójne + 2 moduły keystone.
  Dodatkowy otwór do przeprowadzenia przewodów lub kabli np. z komputera stojącego pod biurkiem.
  Pokrywy z tworzywa sztucznego.
  Puszka fabrycznie przygotowana do montażu w blatach lub podłogach technicznych.

  Sposób montażu:

  w blacie:

  wyciąć otwór w blacie; w puszce wybić odpowiednie otwory do wprowadzenia kabli lub przewodów w miejscach z przetłoczeniami; osadzić puszkę w blacie wprowadzając przez wykonane otwory kable lub przewody; umocować puszkę w blacie wykorzystując śruby z klockami rozporowymi znajdującymi się po dwóch stronach puszki; na koniec miejsca ze śrubami zamaskować zaślepkami będącymi w komplecie z puszką. Uwaga: w razie potrzeby gniazda mocować i podłączać przed montażem w blacie.

  w podłodze technicznej:
  wyciąć otwór w podłodze technicznej; w puszce wybić odpowiednie otwory do wprowadzenia kabli lub przewodów w miejscach z przetłoczeniami; osadzić puszkę w podłodze wprowadzając przez wykonane otwory kable lub przewody; umocować puszkę w podłodze wykorzystując śruby z klockami rozporowymi znajdującymi się po dwóch stronach puszki; na koniec miejsca ze śrubami zamaskować zaślepkami będącymi w komplecie z puszką. Uwaga: w razie potrzeby gniazda podłączać i mocować przed montażem w blacie.

  w podłodze technicznej – tylko ramka:
  wyciąć otwór w podłodze technicznej; odkręcić ramkę od dolnej puszki osłonowej; wyprowadzić przewody przez odpowiednie otwory do montażu gniazd; osadzić puszkę (ramkę) w podłodze i umocować wykorzystując śruby z klockami rozporowymi znajdującycmi się po dwóch stronach puszki; na koniec miejsca ze śrubami zamaskować zaślepkami będącymi w komplecie z puszką. Uwaga: w razie potrzeby gniazda podłączać i mocować przed montażem w blacie.

  w podłodze wylewanej:
  zdemontować z puszki klocki rozporowe (służące do montażu w blacie lub podłodze technicznej); w miejsce klocków osadzić zaślepki; w puszce wybić odpowiednie otwory do wprowadzenia kabli lub przewodów w miejscach z przetłoczeniami i w uzyskanych otworach osadzić wpusty do rur (opcja); wprowadzić do puszki kable lub przewody i osadzić ją w otworze lub przymocować do podłoża (w razie potrzeby uprzednio zdemontować górną ramkę); w razie potrzeby uszczelnić pianką montażową lub taśmą; zalać puszkę betonem. Uwaga: w razie potrzeby gniazda podłączać i mocować przed montażem w podłodze.

  Uwaga 1: przed montażem należy przewidzieć niezbedną ilośc miejsca do podłączenia kabli od środka puszki do odpowiednich gniazd, w szczególności do gniazd „przelotowych” np. HDMI, USB, itd. W szczególnych przypadkach może być konieczne wykonanie dodatkowych otworów w dolnej części puszki (co wymaga mniejsca pod puszką).
  Uwaga 2: gniazda, które wystają poza płaszczyznę czołową adaptera mogą być niekompatybilne, jak również ze względu na różną głębokość gniazd oraz różne sposoby doprowadzenia i podłączenia przewodów, niektóre gniazda w adapterach mogą nie być kompatybilne. Ze względu na możliwość wystąpienia różnych kombinacji zaleca się przed instalacją sprawdzenie lub kontakt z działem technicznym.

  Parametry techniczne:
  Puszka mechaniczna:
  Wykonanie:
  tworzywo ABS
  Kolor:
  szary
  wymiary (śr. x gł.):
  140x65 mm (przy zamontowaniu wpustów do rur: 170x65 mm)
  Masa:
  0,2 kg
  Wymiary otworów:
  przy montażu w blacie lub podłodze technicznej (średnica): 120 mm

  przy montażu w podłodze wylewanej (średnica): 120 mm;

  w przypadku zamontowania osłonek: 124mm;

  w przypadku zamontowania wpustów do rur 170 mm

  Wpusty do rur instalacyjnych średnicy 14 lub 18 mm. Stopień ochrony: dla puszek z zamkniętą pokrywą i przy prawidłowym montażu: IP20

  Masz pytanie do tego produktu?

  Napisz do nas, nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie.Napisz do nas
  pixel