Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

    Dane kontaktowe

    Nazwa firmy
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    NIP
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Imię i nazwisko
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Numer telefonu
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Adres mail
    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
    Uwagi

    To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

    • Media konwerter Gigabit Ethernet Tp-Link MC200CM

    Media konwerter Gigabit Ethernet Tp-Link MC200CM

    • 1 port RJ45 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX)
    • Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)
    • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,5km
    Producent: Tp-link
    Zastosowanie

    Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC200CM zgodnie ze specyfikacją krótkofalowej transmisji optycznej SX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 850nm.


    Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC200CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km.

    Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19'. 

    Parametry techniczne:
    Dane techniczne::
    Standardy i protokoły :
    IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
    Podstawowe funkcje :
    Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)

    Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 50/125um do 0,5km

    Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 62,5/125um do 0,22km
    Porty :
    1 port SC/UPC 1000M

    1 port RJ45 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX)
    Długość fali :
    1310nm
    Network Media 1000BASE-SX :
    Światłowód wielomodowy
    Kabel sieciowy 1000BASE-T :
    Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)

    Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
    Wskaźniki diod :
    PWR, LINK, RX
    Wymiary (S×G×W) :
    94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
    Zasilanie :
    Zasilacz zewnętrzny
    Maksymalny pobór mocy :
    5,5W
    Certyfikaty :
    FCC, CE, RoHS
    Środowisko pracy :
    Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

    Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

    Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

    Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

    Masz pytanie do tego produktu?

    Napisz do nas, nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytanie.Napisz do nas
    pixel