Zapytaj o cenę i dostępność produktu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy ofertę

  Dane kontaktowe

  Nazwa firmy
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  NIP
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Imię i nazwisko
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Numer telefonu
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Adres mail
  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego
  Uwagi

  To pole jest obowiązkowe do wysłania zapytania ofertowego Pola obowiązkowe

  Zyxel seria XGS3700 24/48 portowe przełączniki gigabitowe L2+

  ( ilość produktów: 4 )

  Elastyczność i dostępność zapewniająca nieprzerwaną pracy

  Seria Zyxel XGS3700 oraz GS3700 charakteryzuje się brakiem pojedynczego punktu awarii (NSPOF), dzięki czemu zapewnia elastyczność i niezawodność niezbędną do nieprzerwanej pracy. Architektura sprzętowa o wysokiej redundancji obejmuje podwójne, wewnętrzne zasilacze, co zapewnia nie tylko 100% sprawności w przypadku awarii zasilania, ale także zajmuje mniej miejsca w porównaniu z zewnętrznymi źródłami zasilania.

  Aby zwiększyć dostępność i niezawodność sieci, seria Zyxel XGS3700/GS3700 obsługuje protokoły Equal Cost Multipath Routing (ECMP) i VRRP (Virtual Router Redundancy Protocol). W serii XGS3700, funkcja fizycznego łączenia w stos (stacking), ułatwia zarządzanie wieloma przełącznikami za pomocą jednego interfejsu. Technologia LACP z obsługą wielu stosów, umożliwia przeniesienie ruchu do innych łączy, gdy połączenie LACP nie zapewnia wysokiej redundancji. Technologia stosu pierścieniowego nie pozwala na przerwanie przekazywania danych, jeśli jakikolwiek przełącznik stosu nie zapewnia dostępności.

  Możliwości Zyxel ONE Network

  Aby ułatwić użytkownikom instalację urządzeń i zarządzanie siecią, powstała aplikacja Zyxel One Network, która sprawia, że konfiguracja, zarządzanie i rozwiązywanie problemów jest naprawdę proste. Zyxel One Network to proste w użyciu narzędzia, takie jak aplikacja, Zyxel ONE Network Utility (ZON), realizująca szybką konfigurację sieci oraz Zyxel Smart Connect – narzędzie umożliwiające wykrywanie i rozpoznawanie urządzeń sieciowych Zyxel oraz zarządzanie jednym kliknięciem wszystkimi funkcjami, takimi jak reset do ustawień fabrycznych czy zaplanowanie czasu pracy. Zyxel One Network na nowo definiuje sposób integracji w sieci różnych produktów sieciowych, takich jak przełączniki sieciowe, urządzenia bezprzewodowe oraz bramy zabezpieczające.

      

  Duża moc i wysoka dostępność dla aplikacji PoE o znaczeniu krytycznym

  Seria Zyxel XGS3700/GS3700 obejmuje cztery modele PoE o dużej mocy w konfiguracji 24 i 48-portowej. Kompletny budżet PoE zapewnia do 30 watów na każdy port zgodny ze standardem IEEE 802.3at PoE Plus i jest kompatybilny wstecznie ze standardem IEEE 802.3af. Wszystkie modele gwarantują najlepszy na rynku budżet zasilania PoE o wartości 1000 watów z dwoma zasilaczami lub 460 watów z jednym zasilaczem. W połączeniu ze sprzętem i oprogramowaniem o dużej elastyczności przełączniki PoE serii XGS3700/GS3700 doskonale nadają się do krytycznych zastosowań przy monitoringu IP, WLAN oraz do zapewnienia wysokiej jakości aplikacji VoIP.

  Elastyczność wdrażania i ochrona inwestycji

  Bogate portfolio ośmiu modeli 24 i 48-portowych, w konfiguracji PoE i bez PoE, 1GbE i 10GbE, seria Zyxel XGS3700 oraz GS3700 zapewnia elastyczność, którą można wdrożyć we wszelkiego rodzaju instalacjach, w tym w centrach danych, sieciach szkieletowych, przy agregacji SMB i aplikacjach PoE o znaczeniu krytycznym. Obsługa routingu statycznego oraz routingu opartego na regułach (PBR), gwarantuje dodatkową elastyczność, a pełny i spójny interfejs GUI, CLI i MIB pozwala na uproszczone zarządzanie i spójną konfigurację.

  Urządzenia Zyxel XGS3700/GS3700 gwarantują kompleksową ochronę inwestycji. Duża gęstość portów i wysoki budżet zasilania, oferują możliwość przyszłej rozbudowy i eliminują konieczność zakupu dodatkowego sprzętu. Cztery porty 10GbE w modelach XGS3700 ułatwiają migrację do sieci w standardzie 10GbE w centrum danych i sieciach korporacyjnych. Dodatkowo, obsługa IPv6 zapewnia, że Twoja sieć będzie przystosowana do nowoczesnych rozwiązań.

  Przykłady zastosowań

  SMB szkielet


   
   

  Stakowanie

    pixel